خانه / دسته‌بندی نشده / پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

چه زمانی از سرویس پیکاپ استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم از پیکاپ پاسپورت صحبت کنیم باید ابتدا درباره سفر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. اگر اهل سفر باشید، درباره این سرویس شنیده اید. سرویس پیکاپ یکی از برترین سرویس هایی است که می توان از آن استفاده کرد و سفر را آغاز کرد.

اگر بخواهیم سفر خود به کشورهای خارجی را آغاز کنیم باید اجازه ورود به کشور مقصد را داشته باشیم. همان طور که می دانید اجازه ورود همان ویزا است. با اخذ ویزا می توانید به مقصد سفر کنید. در سفر به کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس و کشورهای حوزه شینگن باید ویزای این کشورها را اخذ کنید.

برای اخذ ویزای این کشورها باید به سفارت خانه آن ها مراجعه کنید. خب همان طور که می دانید برخی از کشورها در ایران سفارت خانه ندارند. به عنوان مثال کشور کانادا در ایران سفارت خانه ندارد و مردم برای اخذ ویزا باید به یکی از کشورهای همسایه که سفارت خانه کانادا در آن برقرار است، سفر کنند.

البته برخی از کشورها مانند کشورهای حوزه شینگن در ایران سفارت خانه دارند. به عنوان مثال برای سفر به کشور ایتالیا، با اخذ وقت سفارت ایتالیا می توانید به سفارت خانه این کشور در تهران مراجعه کنید. خب حال فرض می کنیم که قصد سفر به کشور کانادا، آمریکا یا انگلیس را داشته باشید. برای سفر به هر یک از این کشورها باید ویزای آن ها را اخذ کنید.

برای اخذ ویزا باید وقت سفارت داشته باشید که باید از کشورهای همسایه بگیرید. پس از ارائه مدارک در صورت موافقت سفارت می توان از سرویس پیکاپ استفاده کرد. توسط این سرویس می توان بدون مراجعه به سفارت ویزا را اخذ کرد. در حقیقت سرویس پیکاپ به مسافران این امکان را می دهد تا دوباره به سفارت مراجعه نکنند.

پیکاپ پاسپورت

هزینه پیکاپ پاسپورت چقدر است؟

برای بررسی هزینه های پیکاپ، بهتر است که شرایطی را در نظر بگیرید. زمانی که بخواهید برای اخذ ویزای یکی از این کشورهایی که در ایران سفارت خانه ندارند، اقدام کنید؛ باید به سفارت خانه آن ها بروید. پس از این که پاسخ مثبت بگیرید نیز باید به سفارت مراجعه کنید تا ویزای خود را بگیرید.

با یک حساب سرانگشتی می توانید هزینه سفر یک روزه رفت و برگشتی به ترکیه را محاسبه کنید. پس از این می توانید به راحتی برای استفاده از سرویس پیکاپ پاسپورت اقدام کنید. با استفاده از این سرویس در کمترین زمان ممکن می توانید ویزای خود را از این کشور اخذ کنید.

هزینه استفاده از سرویس پیکاپ بسیار کمتر از هزینه مراجعه حضوری به سفارت است. به این ترتیب می توانید با پرداخت کمترین هزینه ویزای خود را درب منزل دریافت کنید. با سرویس پیکاپ پاسپورت می توانید بدون پرداخت هزینه های چشم گیر و البته زمان زیاد ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید.

چرا از سرویس پیکاپ استفاده کنیم؟

سرویس پیکاپ پاسپورت به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای کشور مورد نظر خود نمایید. با استفاده از سرویس پیکاپ پاسپورت می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای خود را درب منزل تحویل بگیرید. پیکاپ پاسپورت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید درب منزل ویزای خود را اخذ کنید.

با استفاده از سرویس پیکاپ پاسپورت می توانید بدون صرف وقت و هزینه ویزای خود را دریافت کنید. ویزای کشور مقصد به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید ویزای خود را اخذ کنید. پس از این که ویزای خود را دریافت کردید می توانید سفر خود را آغاز کنید.

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

پس از این که سفارت بررسی مدارک شما را به پایان رساند، پاسخی را به ایمیل شما ابلاغ می کند. با دریافت این ایمیل می توانید برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. کشورهایی که در ایران سفارت خانه ندارند با توجه به شرایط متقاضیان این امکان را فراهم کردند تا نماینده قانونی خود را به سفارت بفرستند.

به این ترتیب متقاضیان می توانند با عقد قرارداد با یک شرکت معتبر و یا شخص حقیقی، برای اخذ ویزای خود اقدام نمایند. سرویس پیکاپ پاسپورت به این صورت انجام می شود که نماینده قانونی شما به سفارت مراجعه کرده و با ارائه پاسپورت شما به سفارت ویزای شما را اخذ می کند.

پاسپورت شما در کمتر از ده روز به شما ارائه می شود و پس از آن می توانید سفر خود را آغاز کنید. این را در نظر داشته باشید که ویزای شما با پیکاپ پاسپورت در کمتر از دو هفته می توانید ویزای خود را اخذ کنید. نکته دیگری که در این مطب می خواهیم به آن اشاره کنیم تفاوت پیکاپ پاسپورت و ویزا است.

پیکاپ ویزا یا پاسپورت در حقیقت هیچ تفاوتی با هم ندارند. شما می توانید پیکاپ ویزا یا پاسپورت را انجام دهید بدون این که تفاوتی داشته باشند. پیکاپ ویزا به اخذ ویزا از سفارت اشاره می کند و پیکاپ پاسپورت هم به درج ویزا در پاسپورت و برگرداندن پاسپورت شخص اشاره دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دعوتنامه مسافرتی

انواع دعوت‌نامه چیست؟ دعوت‌نامه در انواع مختلفی وجود دارد که می توان برای اخذ آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *